7 تا از احمقانه ترین چالش های پوکر روی زمین!

رسانه کاستومه تقدیم میکند

7 تا از احمقانه ترین چالش های پوکر روی زمین!

7 تا از احمقانه ترین چالش های پوکر روی زمین!

 در جستجوی برترین ها و چالش ها در دنیای پوکر اسـت. استقامت، استراتژی و حجم تنها تعدادی از مقوله هاي‌ درنظر گرفته شده اسـت.پوکر بـه دلایل زیادی یک بازی محبوب اسـت. چالش و رقابت از بازی جنبه هاي‌ اصلی هستند. عده اي از بازیکنان با انتشار کمی از کتاب رکورد های جهانی کتاب گینس، این “چالش” را بـه اوج جدیدی رسانده اند.7 تا از احمقانه ترین چالش هاي‌ پوکر روی زمین را دراین پست مطالعه کنید.

 

برای سرمایه‌گذاری چالش‌ها، تعداد دست‌هاي‌ رکورددار روی میز را درنظر بگیرید. تعداد زیادی از بازیکنان بـه دنبال شهرت درکتاب رکورد های پوکر – و نه فقط برای یک عنوان بزرگ یا امتیاز مهم هستند.

 

در اینجا به چند چالش پوکر که برجسته هستند نگاهی می اندازیم.

بازی نقدی بی پایان
بازی هر دست
صفر تا 10 هزار دلار
بازی در تاریکی
خودرو بنشین و برو
یک شب طولانی پوکر
پول کلان روی خط

 

1. بازی نقدی بی پایان

بازیکن: Phil Laak
نوع چالش: استقامت

فیل ” TheUnabomber ” Laak چهره اي آشنا برای تعداد زیادی از طرفداران نمایش هاي‌ پوکر تلویزیونی اسـت. شخصیت اجتماعی او وی را بـه محبوبیت طرفداران تبدیل کرده اسـت.درسال 2010؛ لااک تصمیم گرفت کـه میـــخواهد رکورد جهانی 78 ساعت و 25 دقیقه را بشکند.بـه گفته مجله CardPlayer، چند شرط برای ثبت این رکورد وجود داشت –

 

کل جلسه باید ضبط می شد
با حضور شاهدان
و هر ساعت پنج دقیقه استراحت مجاز اسـت

 

پس از بیش از چهار روز ورق بازی در Bellagio، Laak این شاهکار را بـه انجام رساند. بازی 10 دلار / 20 دلار بدون محدودیت تگزاس هولدم بود. Laak در نهایت 100000 دلار بـه فروش رسید. او با اختلاف زیادی رکورد را پشت سر گذاشت – پس از 115 ساعت تعظیم کرد .

 

او همچنین با سود 6766 دلاری از بازی خود در میزها در ان بازه زمانی کنار رفت. این حدود 59 دلار در ساعت بازگشت سرمایه اسـت.فیل ممکن اسـت بـه برنده‌هاي‌ بیشتر امیدوار باشد اما بـه موفقیت خود افتخار می کند.

 

لااک بـه Card Player گفت: “من معتقدم همه ی ما موهبت هاي‌ طبیعی داریم.” “شـما چیزها را پیدا نمیکنید، چیزها شـما را پیدا میکنند. ممکن اسـت کسی یک شیشه‌گر شگفت‌انگیز باشد، اما هرگز نمی داند زیرا شیشه‌کش نمی کند.

 

«اگر بـه سبک زندگی منحط کـه پوکر اسـت وارد نمیشدم، هرگز متوجه نمی شدم کـه در جلسات فوق‌العاده اندرو مهارت دارم. من بـه طور تصادفی متوجه شدم کـه این را در خودم دارم.”

7 تا از احمقانه ترین چالش های پوکر روی زمین!

2. بازی هر دست

بازیکن: Trevor Savage
نوع چالش: استراتژی

ترور ساوج، وبلاگ نویس پوکر، چالشی منحصر بـه فرد برای وبلاگ پوکر خود یعنی Raising the Nuts ایجاد کرد . این وبلاگ زندگی وی را بـه عنوان یک آسیاب پوکر در نیوجرسی مستند می کند. همچنین در عده اي از زندگی کمدی و خانوادگی ترکیب می شود. این نگاه جالبی بـه میانگین زندگی یک بازیکن تمام وقت پوکر اسـت.

 

چالش منحصر بـه فرد Play Every Hand شامل حضور دریک کازینو با یک بازی نقدی 1/$2 یا $1/$3 بدون محدودیت هولدم بود.

 

هنگام بازی –

او مجاز بـه فولد پری فلاپ نیست مگر این کـه یک آل-این وجود داشته باشد
یا سه شرط قبل از این کـه اکشن بـه او برسد
ساویج بازی خودرا در هر جلسه با نتایج جالبی مستند می کند.

 

بازی با هر دست بی شک میتواند بازی و واکنش هاي‌ جالبی ایجاد کند. او برنده ها را بـه خیریه اهدا کرد و پس از هشت تلاش اول، 800 دلار افزایش یافت.بد نیست، و بی شک او در طفره رفتن از گلوله ها خوب اسـت .

 

3. صفر تا 10 هزار دلار

بازیکن: کریس فرگوسن
نوع چالش: استراتژی: مدیریت سرمایه

 

قهرمان مسابقات اصلی WSOP درسال 2000؛ کریس « ژسوس » فرگوسن ممکن اسـت یکی از شناخته شده ترین چالش هاي‌ پوکر را پذیرفته باشد. هدف ساده اما دشوار بود -بازی آنلاین را بدون هیچ چیز شروع کنید و ان را تا 10000 دلار افزایش دهید.

 

چگونه با هیچ شروع کنید و ان را بـه پنج رقم تبدیل کنید؟ فرگوسن قصد داشت برای شروع سرمایه اولیه خود از فری رول استفاده کند.

 

“یکی از چیزهایی خنده دار در مورد چالش این اسـت کـه مردم من را ببینید بازی freeroll و فکر میکنم من در اطراف فریب دهد،” او گفت PokerListings.com. “با من شوخی می‌کنی؟ من مرده گرفتن افراد freerolls بـه طور جدی .”

 

این چالش در مارس 2006 آغاز شد. باوجود برخی ناکامی ها و تلاش برای ساخت ان دلارهای اولیه، او این چالش را در سپتامبر 2007 تکمیل کرد.

 

این یک کار طولانی بود، 10 ساعت در هفته در سهام خرد و گاهی اوقات کوچک. اما او در نهایت این چالش را تکمیل کرد. بـه زودی، امپراتوری Full Tilt پس از جمعه سیاه سقوط کرد . شهرت فرگوسن با بازیکنان پوکر ضربه بزرگی خورد.

 

4. بازی در تاریکی

بازیکن: Annette Obrestad
نوع چالش: استراتژی

 

آنت اوبرستاد نروژی درسال 2007 تاریخچه پوکر را ثبت کرد. او تنها در سن 18 سالگی نخستین مسابقات جهانی پوکر اروپا رابا قیمتی بیش از 2 میلیون دلار برد. او بـه جوان ترین بازیکن تاریخ تبدیل شد کـه برنده یک رویداد WSOP شده اسـت.

 

ان تورنمنت ممکن اسـت بزرگ بوده باشد، اما اوبرستاد باعث شد تا دو ماه قبل از ان؛ برخی در جهان پوکر مورد توجه قرار گیرند.

 

آنت مصمم بود ثابت کند کـه پوکر بیشتر در مورد موقعیت و خواندن رقیب اسـت تا کارت هایي کـه بـه شـما داده می شود. اوبرستاد ادعا کرد کـه یک تورنمنت آنلاین با 180 بازیکن را بـه قیمت 4 دلار بدون نگاه کردن بـه کارت هاي‌ خود بازی کرده اسـت.او با نوار روی صفحه کامپیوترش برای مخفی کردن کارت هایش، ان را برد.

 

اوبرستاد اعتراف کرد کـه او ان را کامل کامل نکرده اسـت. زمانی کـه درنظر داشت آل-این یک بازیکن را فراخواند، یکبار بـه کارت هایش نگاه کرد. ممکن اسـت این یک چالش کامل نبود، اما اوبرستاد بـه خوبی بـه این نکته اشاره کرد.

 

او اکنون بیش از 3.9 میلیون دلار برنده مسابقات زنده و بردهای قابل توجه آنلاین دارد. خبری نیست کـه آیا او رویداد های بیشتری را در تاریکی بازی می کند.

 

5. ماشین بنشین و برو

بازیگر: برتراند گروسپلیه
نوع چالش: حجم

 

برتراند گروسپلیه فرانسوی دستاوردهای زیادی دارد. او تقریبا 15 میلیون دلار برنده مسابقات زنده و بیشتر آنلاین دارد. یکی از این دستاورد ها فراتر از بردها و عناوین اسـت.

 

درسال 2009؛ او در یکی از مسابقات در مونت کارلو بود. گروسپلیر تلاش کرد تا جایی کـه ممکن اسـت مسابقات نشست و برخاست آنلاین را در عرض یک ساعت انجام دهد. او کـه پشت چهار صفحه کامپیوتر نشسته بود، تا سی توربو 6.50 دلار توربو sit and go مسابقات بازی کرد.

 

تماشاگران زنده برای تماشای این چالش جمع شده بودند. بـه عنوان بخشی از قوانین -بـه او اجازه داده شد تا هر تورنمنت را کـه قبلاً شروع بـه بازی کرده بود، بعد از یک ساعت بـه اتمام برساند.

 

او همچنین باید سودآور باقی می‌ماند تا چالش را تکمیل شده بداند.پس از یک ساعت، Grospellier مسابقات SIXTY-TWO sit and go رابا سود 23.90 دلار بـه اتمام رساند. او در مجموع 403 دلار برای خرید پرداخت کرد – بازده سرمایه 5.9 درصد .

 

در حالی کـه ساعت پرمشغله اي برای گروسپلیه بود، اما مانند فیل لااک چهار روز بیدار ماندن را شکست می‌دهد.

 

6. یک شب طولانی پوکر

بازیگر: جوی اینگرام
نوع چالش: حجمی

جوی اینگرام با چالش هاي‌ پوکر غریبه نیست، درسال 2009 یک چالش بزرگ دیگر را انجام داد. هدف بازی 50000 دست دریک روز بود. پخش چندین میز برای مدت طولانی برای اینگرام چیز جدیدی نبود. اما بازی کردن این تعداد در تنها 24 ساعت، حتی برای این متخصص پوکر آنلاین، دشوار بود.

 

این تلاش بخشی از تلاش کلی برای ثبت چندین رکورد بود. مواردی کـه شامل –

اکثر دستها دریک روز بازی میکردند
اکثر دستها دریک ماه بازی کردند
او کل جلسه را ضبط میکرد. اینگرام حدود 30000 دلار اقدام جانبی کرد کـه آیا میتواند اینکار را انجام دهد یا خیر.

 

بخشی از تکمیل چالش ها این بود کـه پس از اتمام روز کامل سودآور باشد. رسیدن بـه هدف راحت نخواهد بود. تنها بودن پشت میزها کافی نبود. او باید درگیر دست می شد. او این را در حین مبارزه درنظر گرفت .

 

او بعدا گفت: “من توانستم تمام این اقدامات را انجام دهم زیرا یک جلسه 25000 دستی را بازی کردم، از کار افتاده بودم، و مردم ان را دیدند.” من فقط سعی می کردم دست بـه دست شوم تا ببینم آیا میتوانم بـه هدف 50000 دست پیدا کنم در حالی کـه فقط یک بازی سطح C را انجام می دهم.

 

اینگرام با قیمت 0.10 دلار / 0.25 دلار بدون محدودیت هولدم، پس از 20 ساعت و 2 دقیقه بـه رقم 50000 دست رسید. اینگرام کـه توسط Red Bull و Gummy Bears تغذیه می شد، بـه بازی ادامه داد ودر مجموع بـه 51312 دست رسید. بی شک یک چرت و دوش مناسب بود.

7 تا از احمقانه ترین چالش های پوکر روی زمین!

7. پول کلان روی خط

بازیکن: PhilGalfond
نوع چالش: Heads-Up Cash

 

فیل گالفوند، بازیکن پرمخاطره اوماها و کارآفرین پوکر، درسال 2019 خبرهایی را منتشر کرد. او تقریبا هر بازیکنی را در جهان کـه مایل بـه رویارویی با او بود بـه چالش کشید.گالفوند در رسانه‌هاي‌ اجتماعی تماس گرفت و پیشنهاد داد هر شخصی را در هدآپ بازی کند –

 

هولدم بدون محدودیت
محدودیت قابلمه
اوماها را محدود کنید

سهام از 25 دلار / 50 دلار تا 100 دلار / 200 دلار متغیر اسـت. فیل تمام بازی ها را در کانال توییچ خود پخش میکرد.

 

این چالش پس از انتشار برخی اخبار را ایجاد کرد، اما پس از شروع بازی او موج هاي‌ بزرگتری را بـه همراه داشت. در فوریه 2019؛ گالفوند پس از از دست دادن کمی بیش از 990000 دلار در PLO ؛ چالش را برای مدتی بـه حالت تعلیق درآورد . او در نهایت ان مسابقه را زود بـه اتمام رساند. بـه نظر میرسید کـه او یک قدم از چالش برای جمع‌ بندی مجدد برداشته اسـت.

7 تا از احمقانه ترین چالش های پوکر روی زمین!

او در توییتر درباره بازی خود اظهار نظر کرد:

او خاطرنشان کرد: «من قبلاً نزولی‌هایي با این اندازه را تجربه کرده‌ام ؛ اما این نخستین باری اسـت کـه دقیقاً زمانی شروع میشود کـه یک چالش عمومی و پرمخاطره را آغاز کردم کـه بـه‌طور باورنکردنی در مورد ان هیجان‌زده بودم».

 

من واقعاً نمیدانم این امید بـه دست آمده یا از دست رفته، خستگی روز بـه روز از پوکر و مطالعه شدید بود یا چیز دیگری، اما میدانم کـه نمیتوانم بازی A یا B خودرا انجام دهم .»

 

بازیکنان پوکر ذاتاً افرادی رقابتی هستند. بـه دنبال یک چالش جالب درسال هاي‌ آینده باشید.انها کمی سرگرمی همراه با کمی رقابت و خلاقیت ارائه می‌دهند.

 

منبع این پست: customessaytw.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *