فرم پیش بینی بازی اورتون و منچستریونایتد (لیگ برتر انگلیس)

رسانه کاستومه تقدیم میکند

فرم پیش بینی بازی اورتون و منچستریونایتد (لیگ برتر انگلیس)

فرم پیش بینی بازی اورتون و منچستریونایتد «لیگ برتر انگلیس»

فرم پیش بینی بازی اورتون و منچستریونایتد دو تیمی کـه نیاز مبرم بـه سه امتیاز دارند، بعدازظهر شنبه برای یک مسابقه کلیدی لیگ برتر شاخ خواهند زد، زیرا اورتون در گودیسون پارک از منچستریونایتد استقبال می‌کند.

 

ترس سقوط اورتون در روز چهارشنبه زمانی کـه آن ها 3-2 مقابل برنلی شکست خوردند، عمیق تر شد، در حالی کـه منچستریونایتد شاهد شکست چهار امید برتر خود در آخر هفته گذشته بودو امتیازات خودرا در خانه بـه لسترسیتی کاهش داد.

 

پیش نمایش مسابقه

اورتون یکی از شش تیمی اسـت کـه هرگز از لیگ برتر سقوط نکرده اسـت، اما شکی نیست کـه غول هاي‌ مرسی ساید درگیر نبردی برای زندگی خود هستند ودر حال حاضر فشار زیادی روی سرمربی تیم فرانک لمپارد اسـت. علیرغم ورود اخیرش

 

تافی ها قبل از تعطیلات بین المللی یک برد حیاتی 1-0 مقابل نیوکاسل یونایتد بـه دست آوردند، اما دو بازی آخر خود در لیگ را باختند، آخر هفته گذشته 2-1 مقابل وستهم یونایتد شکست خوردند و سپس متحمل شکست 3-2 شدند. نامزدهای برنلی چهارشنبه شب.

 

ریچارلیسون دو پنالتی را برای اورتون در تورف مور پس از ضربه باز ناتان کالینز بـه ثمر رساند ؛ اما جی رودریگز در دقیقه 57 بازی را 2-2 کرد تا این کـه ماکسول کورنت در دقیقه 85 مسابقه را قطعی کرد و فشار روی لمپارد را افزایش داد.

 

تافی ها در حال حاضر در رده هفدهم جدول قراردارند، با همین تعداد بازی تنها یک امتیاز از برنلی رده هجدهم فاصله دارند، در حالی کـه انها تنها سه امتیاز از واتفورد رده نوزدهمی دارند، اما هورنتز یک بازی بیشتر انجام داده اسـت.

 

باشگاه مرسی ساید اکنون در حال پیشروی در مراحل سختی اسـت و قبل از سفر بـه واتفورد در 11 می، با منچستریونایتد، لستر «H»؛ لیورپول، چلسی و لستر «A» روبه‌رو خواهد شد و شکی نیست کـه هواداران خانگی دراین بازی خواهند بود. خواستار پاسخ در گودیسون پارک در بعدازظهر شنبه.

 

منچستریونایتد دراین آخر هفته تمایلی برای ارائه هیچ لطفی نخواهد داشت، زیرا شیاطین سرخ بـه سه امتیاز نیاز دارند تا امیدهای خودرا در جمع چهار تیم برتر زنده نگه دارند تا بـه فینال پیاپی بروند.

فرم پیش بینی بازی اورتون و منچستریونایتد «لیگ برتر انگلیس، 20 فروردین»

فرم پیش بینی بازی اورتون و منچستریونایتد

تساوی 1-1 آخر هفته گذشته مقابل لستر، همراه با سایر نتایج در لیگ برتر انگلیس، تیم رالف رانگنیک رابا سه امتیاز کمتر از تاتنهام هاتسپر در رده چهارم در رده هفتم قرار داده اسـت. اینکار غیرممکنی نیست، اما آن ها احتمالاً باید بالاتر از آرسنال و وستهم بـه اتمام برسند.

 

اعتقاد بر این اسـت کـه 20 بار قهرمان انگلیس در آستانه معرفی اریک تن هاگ از آژاکس بـه عنوان سرمربی جدید خود اسـت و این باشگاه از قبل برای فصل آینده برنامه ریزی کرده اسـت، اما آن ها مطمئناً باید این فصل را در لیگ قهرمانان اروپا بـه اتمام برسانند تا بتوانند بتوانند. برای جذب اهداف نقل و انتقالات مورد نظر خود در تابستان امسال.

 

منچستریونایتد تنها یک پیروزی از شش بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها را طی یک روند ناامیدکننده کسب کرده اسـت، در حالی کـه انها در آخرین بازی خارج از خانه خود در لیگ برتر در ابتدای ماه مارس با نتیجه 4-1 مقابل منچسترسیتی شکست خوردند.

 

شیاطین سرخ همچنین در ماه آوریل چند بازی بزرگ دارند و بـه ترتیب در 19 آوریل و 23 آوریل در بازی هاي‌ پشت سر هم با لیورپول و آرسنال روبه‌رو خواهند شد، اما انها باید روحیه مطمئنی برای رفتن بـه این بازی داشته باشند و تنها یکبار بـه اورتون باختند. در تمام مسابقات از آوریل 2015.

 

اخبار تیم

اورتون دوباره یری مینا ؛ آندره گومز ؛ تام دیویس ؛ آندروس تاونسند و ناتان پترسون را بـه دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت، در حالی کـه دونی فن دی بیک در مقابل باشگاه مادرش ناتوان اسـت.

 

تافی ها با بازگشت مایکل کین و آلن از محرومیت تقویت خواهند شد، و انتظار می‌رود این زوج در ترکیب اصلی برای مسابقه بزرگ در گودیسون پارک حضور داشته باشند.

 

لمپارد تغییراتی را پس از باخت در برنلی ایجاد خواهد کرد و سیموس کولمن احتمالاً در پست دفاع راست بـه میدان بازخواهد گشت، اما ویتالی میکولنکو باید این آخر هفته جایگاه خودرا در پست دفاع چپ حفظ کند.

 

در مورد منچستریونایتد، کریستیانو رونالدو آخر هفته گذشته بـه دلیل بیماری در مقابل لستر غایب بود، اما ملی پوش پرتغالی این هفته تمرینات خودرا پشت سر گذاشته اسـت و باید در ترکیب اصلی این تیم حضور داشته باشد.

اینستاگرام اورتون

فرم پیش بینی بازی اورتون و منچستریونایتد «لیگ برتر انگلیس، 20 فروردین»

فرم پیش بینی بازی اورتون و منچستریونایتد

جسی لینگارد نیز پس از ناخوشی قبل از رویارویی با روباه ها، این هفته تمرین کرده اسـت، اما لوک شاو بـه دلیل مصدومیت از ناحیه پا وادار بـه تعویض آخر هفته گذشته شد و اکنون برای برداشتن دو پیچ فلزی نیاز بـه یک عمل جراحی جزئی دارد، بنابر این الکس تلس میتواند بـه میادین بازگردد. شروع یازدهم

 

منچستریونایتد نیز قطعا بـه دلیل مشکل ساق پا از خدمات ادینسون کاوانی محروم خواهد شد، در حالی کـه میسون گرین وود بـه دلیل محرومیت باشگاهی در معرض نیست.

 

رانگنیک همچنین رافائل واران و اسکات مک تومینای را بـه دلیل مصدومیت در هنگام صحبت در کنفرانس مطبوعاتی خود در بعدازظهر جمعه از مسابقه حذف کرد.

 

سرمربی موقت منچستریونایتد می‌تواند مارکوس راشفورد را درکنار رونالدو و جیدون سانچو در سه خط اول قرار دهد ؛ در حالی کـه پل پوگبا ؛ کـه همان‌ گونه با خروج از اولدترافورد مرتبط اسـت، برای شروع در هافبک مرکزی آماده اسـت.

 

ترکیب اصلی احتمالی اورتون:

پیکفورد; کلمن، هولگیت، کین، میکولنکو؛ گوردون، آلن، دوکور، ایووبی؛ ریچارلیسون، کالورت-لوین

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد:

دخیا; دالوت، مگوایر، لیندلوف، تلس؛ فرناندز، پوگبا، فرد؛ راشفورد، رونالدو، سانچو

 

می گوییم: اورتون 1-2 منچستریونایتد

اورتون مطمئناً در گودیسون پارک نتیجه‌اي خواهد داشت و انها شانس خودرا برای ایجاد مشکل در تیم منچستریونایتد در روز شنبه تصور میکنند. همان طور کـه گفته شد، بازگشت رونالدو شیاطین سرخ را تقویت خواهد کرد و ما انتظار داریم یک بازی بسیار فشرده راه 20 قهرمان انگلیس را تغییر دهد و ترس اورتون از سقوط را دریک دوره کلیدی از رقابت ها بیشتر کند.

 

منبع این پست: customessaytw.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *