فرم پیش بینی بازی لبنان و عراق (انتخابی جام جهانی – آسیا، 12 بهمن)

رسانه کاستومه تقدیم میکند

فرم پیش بینی بازی لبنان و عراق (انتخابی جام جهانی – آسیا، 12 بهمن)

فرم پیش بینی بازی لبنان و عراق «انتخابی جام جهانی – آسیا، 12 بهمن»

در حالی کـه سه بازی تا مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2022 در آسیا باقیمانده اسـت، لبنان و عراق هردو با فرصتی بیرونی در بهترین شرایط زمانی کـه دو طرف در استادیوم صیدا مونیسیپال صیدا بـه مصاف هم میروند، در بهترین حالت دریک مکان برای پلی آف قرار میگیرند.فرم پیش بینی بازی لبنان و عراق «انتخابی جام جهانی – آسیا، 12 بهمن» را در سایت سیگاری بت انجام دهید.

 

سدرها در سه بازی آخر مقدماتی خود شکست خورده اند و چهار امتیاز کمتر از امارات «کشور امارات» برای راهیابی بـه دور چهارم قرار گرفته اند، در حالی کـه شیرهای بین النهرین با حذف 1-0 تصمیم خودرا دراین مرحله گروهی همان‌ گونه بدون برد هستند. بـه رقبای سرسخت خود ایران.

 

پیش نمایش مسابقه

آن ها دراین دور مقدماتی تلاش هاي‌ شجاعانه اي انجام داده اند، اما متأسفانه برای لبنانی ها اغلب این طرف بـه دست حریفان برتر افتاده اسـت.

 

ایوان هاسک بـه ندرت دیده اسـت کـه بازیکنانش برای مدت طولانی دریک بازی مالکیت توپ را حفظ کنند، اگر چه آن ها بـه خوبی تمرین می کنند، منضبط هستند و میتوانند برای پوشاندن فضا بـه عقب بروند.

 

این رویکرد انها را قادر می‌سازد تا در بیشتر رویارویی‌هاي‌ دور سوم خود باقی بمانند، اما زمانی کـه نمیتوانید بیش از یک یا دو تلاش را روی دروازه شلیک کنید.

 

یا زمانی کـه کمتر از 30 درصد از زمان‌ها توپ را در اختیار دارید، رسیدن بـه پیروزی دشوار اسـت. همان طور کـه در اوایل این هفته مقابل کره جنوبی انجام دادند.

 

در حالی کـه برای زنده نگه داشتن رویای جام جهانی فاصله زیادی برای انها باقیمانده اسـت، اما امیدواری وجوددارد کـه آن ها بتوانند در بازی هاي‌ باقیمانده خود پیروز شوند.

 

زیرا سه بازی پایانی انها در مقابل تیم هایي اسـت کـه در دیدارهای قبلی مقابل انها خوب عمل کرده اند و بـه تساوی عراق دست یافته اند. 0-0؛ سوریه را 3-2 شکست داد و با اختلاف 2-1 مقابل تیم ملی شکست خورد.

فرم پیش بینی بازی لبنان و عراق

این تیم بـه دلیل دفاعی بودن انها می‌تواند شـما را ناامید کند، ودر حالی کـه انها موقعیت هاي‌ زیادی ایجاد نمی‌کنند، وقتی Cedars میتوانند خودشان را ثابت کنند ودر مراحل اولیه یک مسابقه را بدون گل نگه دارند، شکستن آن ها میتواند بـه طور فزاینده اي دشوار شود.

فرم پیش بینی بازی لبنان و عراق «انتخابی جام جهانی - آسیا، 12 بهمن»

لبنان هر قدر هم کـه برای مدت طولانی دریک مسابقه متمرکز و از نظر موقعیتی مناسب باشد، طبق معمولً در نامناسب ترین زمان از یک یا دو وقفه در تمرکز رنج می‌برد و دو گل در زمان مصدومیت بـه ایرانی ها پس از برتری 1-0 در نوامبر خود دریافت می کند.

 

بازی، در حالی کـه انها بـه ترتیب در اواخر نیمه دوم و اول یک پنالتی را بـه ثمر رساندند کـه هردو بار با نتیجه 1-0 بـه سود امارات و کره اي ها سقوط کردند.

 

آرزوهای زلیکو پتروویچ و عراق در جام جهانی بـه سرعت در حال محو شدن اسـت، زیرا شیرهای بین النهرین برای نخستین بار از سال 1986 برای راهیابی بـه فینال ها بـه چیزهای زیادی نیاز دارند.

 

در روز پنجشنبه، با توجه بـه تعداد موقعیت‌هاي‌ گلزنی با کیفیتی کـه بـه رقبای خاورمیانه‌اي خود واگذار کردند، در روز پنج‌شنبه، عراقی‌ها توسط دروازه‌بانی عالی از فهد طالب نجات یافتند .

 

عراق بـه لطف کمی خوش شانسی خودرا بـه این مرحله از مقدماتی رساند، زیرا با گل بـه خودی فونگ هینگ وا در مرحله مقدماتی قبلی سه امتیاز را در برابر هنگ کنگ بـه دست آورد، اما بـه نظر میرسد.

 

کـه شانس آن ها پس از تسلط در بازی رو بـه پایان اسـت. دو بازی اخیر انها کـه هردو بـه شکست 3-0 کره جنوبی و ایران منجر شد.

 

دفاع این تیم اخیراً چیزی جز در کلاس برتر بوده اسـت، و تا بـه حال 10 بار دراین دور شکست خورده اسـت، تنها پس از چهار گل در دور شماره دو.

 

این کمکی نمی‌کند کـه دو مسابقه از سه دیدار آخر انها در جاده باشد، جایی کـه این تیم دریک سوم پایانی مشکلات زیادی داشته اسـت ودر چهار بازی از 5 بازی قبلی خارج از خانه خود در تمامی رقابت ها بدون گل بوده اسـت.

 

زمان پیروزی برای عراق نزدیک اسـت، و حتی باوجود این کـه اوضاع عالی بـه نظر نمیرسد، آن ها در دیدارهای قبلی مقابل لبنانی ها موفقیت هاي‌ زیادی کسب کرده اند، در 10 مسابقه از 17 رویارویی خود مقابل انها پیروز شده اند، در حالی کـه تنها یکبار شکست خورده اند.

 

اخبار تیم

مصطفی مطر دروازه بان لبنان دراین دور مقدماتی دو کلین شیت داشته اسـت، از جمله در دیدار مقابل عراق در ماه اکتبر، زمانی کـه چهار تیم پشتیبان او از قاسم الزین ؛ خوان عمری ؛ روبرت الکساندر ملکی و عباس عاصی تنها یک شوت در چارچوب داشتند.

 

محمد کدوه و سوني سعد تنها بازيکناني هستند کـه در چهار بازي اخير خود براي انها گلزني کرده اند، زيرا کدوه در پيروزي خود مقابل سوريه يک گل زد، در حالي کـه سعد در ان موقع برنده را بـه خانه رساند و همچنين در برابر سوريه بـه گل رسيد. ایرانی ها.

 

حسن معتوک، کاپیتان آن ها تنها بـه دو بازی دیگر نیاز دارد تا بـه شماره 100 برای کشورش برسد، هلال الهلوی در صورتی کـه روز سه شنبه بـه گل برسد می‌تواند در گل هاي‌ بین المللی دو رقمی شود.

 

در حالی کـه فاضل عنتر در اوایل این هفته چهارمین بازی خودرا انجام داد. بـه جستجوی نخستین گل خود در تیم ملی ادامه می دهد.

فرم پیش بینی بازی لبنان و عراق

امیر العماری در تساوی 1-1 مقابل سوریه در ماه نوامبر از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد، در حالی کـه تنها گل دیگر یک بازیکن عراقی را ایمن حسین در تساوی 2-2 مقابل امارات بـه ثمر رساند. گل بـه خودی محمد العطاس .

 

زیدان اقبال نوجوان کـه ماه گذشته نخستین بازی خودرا برای منچستریونایتد در دیداری مقابل یانگ بویز در لیگ قهرمانان اروپا انجام داد، نخستین بازی ملی خودرا برای عراق در روز پنجشنبه انجام داد و بـه جای حسن رائد برای هشت دقیقه پایانی بـه اضافه وقت‌هاي‌ مصدومیت بازی کرد.

 

ایگبال یکی از پنج بازیکن عراقی اسـت کـه برای باشگاه‌هاي‌ اروپایی بازی میکند، زیرا مهند جهازه و العماری در سوئد بـه ترتیب برای Hammarby IF و IFK Goteborg بازی می کنند، در حالی کـه فرانس پوتروس تجارت خودرا با تیم دانمارکی Viborg FF انجام می دهد و علی الحمادی عضو ان اسـت. از ویکومب واندررز در لیگ یک انگلستان.

فرم پیش بینی بازی لبنان و عراق «انتخابی جام جهانی - آسیا، 12 بهمن»

اینستاگرام تیم فوتبال عراق

ترکیب اصلی احتمالی لبنان:

مطر; عاصی، الکساندر ملکی، عمری، صبرا، الزین؛ ایوب، فلیکس ملکی، ضینی، معتوک؛ Kdouh

 

ترکیب احتمالی عراق:

طالب; جحزه، جبار، ابراهیم، ​​پوتروس; عبدالامیر، علی عبود; اقبال، العماری، عبدالکریم; حسین

 

پیش بینی : لبنان 0-0 عراق

لبنان ساختار خوبی دارد و می‌تواند تیم ها را برای مدت طولانی نگه دارد، اما ما معتقد نیستیم کـه آن ها می‌توانند آن قدر توپ را در اختیار داشته باشند کـه فرصت هاي‌ گلزنی کافی ایجاد کنند و سه امتیاز را کسب کنند.

 

عراق ممکن اسـت تیمی بهتر از ان چیزی باشد کـه سابقه انها در حال حاضر نشان می دهد، با این حال، فقدان کیفیت و تجربه در حمله آن ها را دراین کارزار فعلی اذيت داده اسـت و ما انتظار داریم کـه این روند دراین مسابقه ادامه یابد.

 

منبع این پست: customessaytw.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *