آیا پوکر سودآور است؟ معرفی بهترین سایت پوکر ایرانی معتبر

رسانه کاستومه تقدیم میکند

آیا پوکر سودآور است؟ معرفی بهترین سایت پوکر ایرانی معتبر

آیا پوکر سودآور است؟

نکات و استراتژی هاي‌ برتر ما برای شکست دادن پوکر زوم و سودآوری هنگام بازی آنلاین بازی هاي‌ نقدی پوکر زوم. از چالش ها نیز آگاه باشید! آیا پوکر سودآور است؟ این سوال مهم را دراین پست مطالعه کنید.

 

Poker یکی از محبوب‌ترین انواع بازی‌هاي‌ نقدی در Pokerstars و Party Poker اسـت، اکشن سریع بـه این معنی اسـت کـه شـما همیشه تصمیم میگیرید بدون زمان توقف بین دست‌ها. همچنین یکی از رقابتی ترین انواع بازی هاي‌ موجود اسـت.

 

آیا نمیدانید کـه آیا زوم پوکر قابل شکست و سودآور اسـت؟ دراین مقاله، اگر می خواهید بـه پوکر زوم تغییر دهید، چه تنظیماتی را باید انجام دهید.

 

اصول اولیه زوم پوکر

درسال 2010؛ Full Tilt محصولی بـه نام ” راش پوکر ” را روانه بازار کرد کـه بـه شـما این امکان را می داد کـه بلافاصله پس از تا کردن، بـه یک میز دیگر بروید و بدون نیاز بـه صبر کردن، دوباره وارد عمل شوید.

 

این یک تغییر بزرگ نسبت بـه بازی‌هاي‌ نقدی معمولی اسـت کـه در ان شـما وادار میشوید منتظر بمانید تا تمام اقدامات قبل از این کـه دست جدیدی بـه شـما داده شود، انجام شود.

آیا پوکر سودآور است؟

آیا پوکر سودآور است؟

اگر در حال انجام یک میز از یک بازی نقدی معمولی هستید، عمل بسیار کند بـه نظر می‌رسد، اما یک جدول بزرگنمایی معادل انجام 4 بازی نقدی معمولی دریک زمان اسـت.

 

محبوب ترین شکل پوکر زوم اکنون Pokerstars اسـت، اگر چه تعداد زیادی از سایت هاي‌ پوکر نسخه مخصوص بـه خودرا از این بازی دارند.

 

زوم پوکر سودآوری

از آنجایی کـه پوکر زوم یکی از محبوب ترین فرمت هاي‌ موجود اسـت، پتانسیل زیادی برای سودآوری و راه هاي‌ مختلفی وجوددارد.

 

ضرب و شتم ماهی

هر چه یک فرمت محبوب تر باشد، ماهی هاي‌ بیشتری پخش می شوند. زوم نیز از این قاعده مستثنی نیست ودر هر استخر تعداد زیادی ماهی وجوددارد کـه می توان از انها بهره برداری کرد. با این حال، با توجه بـه این واقعیت کـه انها میتوانند فوراً دست جدیدی بـه دست آورند، ممکن اسـت مانند بازی‌هاي‌ نقدی معمولی، بازی‌هاي‌ پری فلاپ نامنظم را نبینید .

 

باوجود این، انها هنوز بـه اندازه کافی اشتباهات پس از فلاپ را انجام می دهند کـه در بیشتر ریسک ها می توان بـه نرخ برد مناسبی دست یافت . مانند همه ی بازی‌هاي‌ نقدی، مهم اسـت کـه رقیب خودرا بشناسید و ان را تگ کنید تا بتوانید بـه سرعت ماهی را شناسایی کنید و بـه شـما امکان میدهد هر بار کـه بـه یک میز جدید میروید، بازی خودرا تنظیم کنید.

 

 بیش از هر نوع بازی پوکر دیگری، Poker بـه نظم و انضباط باورنکردنی با مدیریت سرمایه شـما و مبلغی کـه تصمیم می گیرید با ان شروع کنید نیاز دارد. بازی ها بـه سرعت پیش میروند و پول بـه سرعت از بین می‌رود.

 

Rakeback

با توجه بـه تعداد زیاد دست‌ها، میتوانید در مدت زمان کوتاهی بازی کنید «مخصوصاً اگر چند میز هستید»؛ عده اي از بازیکنان میتوانند از طریق rakeback پول خوبی بـه دست آورند. عده اي از سایت ها معاملات بهتری را نسبت بـه سایرین در زمینه ربک بک ارائه می دهند و Party Poker یکی از بهترین سایت هاي‌ بزرگ تر دراین زمینه اسـت.

 

اگر ساعت‌ها را روی میز بگذارید و سایت مناسبی را برای بازی انتخاب کنید، میتوانید حتی با بازی با شرط‌هاي‌ پایین هم چند صد دلار در هفته از rakeback کسب کنید . وقتی می توانید این مبلغ را فقط از طریق بازی بـه دست آورید، هر پولی کـه می توانید در میزها برنده شوید یک جایزه اسـت!

 

بهره برداری از قوانین تنگ

عده اي از بازیکنانی کـه بـه تعقیب ریبکبک می‌پردازند، کیفیت بازی خودرا قربانی می کنند تا تعداد میزهایی را کـه می توانند بازی کنند افزایش دهند. با اینکار بازی انها فشرده تر و قابل پیشبینی تر می‌شود.

 

این بازیکنان را می توان بـه شدت مورد سوء استفاده قرار داد، زیرا انها آن طور کـه باید برای پات نمی جنگند، و وقتی علاقه نشان دادند، متوجه خواهید شد کـه انها کالا را دارند.

 

تگ کردن حریفان در پوکر زوم ضروری اسـت زیرا نمیتوانید زمان زیادی رابا هر بازیکن صرف کنید تا بفهمید انها چگونه بازی می کنند، بنابر این هر اطلاعاتی کـه می توانید هنگام رسیدن بـه میز جدید داشته باشید ارزشمند اسـت.

 

چالش های زوم پوکر

در حالی کـه می توان از زوم پوکر پول زیادی بـه دست آورد، چالش هایي را برای بازیکنان آینده ایجاد می‌کند.

 

تاب های وحشی

از آنجایی کـه میتوانید صدها دست در ساعت با بازی پوکر زوم بازی کنید، در هر ساعت بسیار بیشتر از یک بازی نقدی معمولی بـه صورت زنده یا آنلاین خواهید دید .

 

این می‌تواند منجر بـه نوسانات بزرگی شود اگر شـما بـه طور خاص بد/خوب می دوید و عده اي از بازیکنان برای مقابله با احساسات ناشی از ان تلاش می کنند.

 

اگر شـما یکی از این بازیکنان هستید، بـه شـما توصیه میکنم یک استاپ باخت یا برد هدف تعیین کنید تا از تسلیم شدن در برابر احساساتی کـه نوسان‌ها میتوانند ایجاد کنند، پیشگیری کنید.

 

پوکر زوم بـه دلیل فعالیت مداوم تقریبا روباتیک می‌شود و اگر در حال چرخش هستید، می توانید بـه اسانی دریک چشم بـه هم زدن گرد و غبار سرمایه خودرا از بین ببرید.

 

پوشش پرده های متعدد

یکی از نکات منفی بازی کردن دست‌هاي‌ زیاد در ساعت این اسـت کـه شـما در بازی‌هاي‌ نقدی معمولی بسیار بیشتر در blind قرار خواهید گرفت، بـه خصوص کـه اکثر بازی‌هاي‌ پوکر زوم حداکثر 6 هستند.

 

بدترین نرخ بردهای موقعیتی شـما مربوط بـه blinds خواهد بود زیرا وادار هستید 0.5bb یا 1bb را حتی بدون دیدن کارت هاي‌ خود پست کنید. تعداد زیادی از بازیکنان در برابر این نبرد سخت مبارزه می کنند و بازیکنانی را صرفاً بـه دلیل بازی ضعیف خود از کوران از دست میدهند.

آیا پوکر سودآور است؟

آیا پوکر سودآور است؟

استراتژی های سودآور زوم پوکر

اگر میخواهید پوکر زوم را امتحان کنید، بـه این استراتژی‌ها نگاهی بیندازید تا شـما را در مسیر خود قرار دهد:

 

تنگ درست است

یکی از مزیت هاي‌ بزرگ پوکر زوم این اسـت کـه وقتی دست را فولد می‌کنید، لازم نیست منتظر بمانید تا دستتان تمام شود تا دستی جدید بـه شـما داده شود. این بدان معنی اسـت کـه انتظار برای یک دست شروع باکیفیت خوب تقریبا آن قدر کـه گاهی اوقات دریک بازی نقدی معمولی میتواند طول نمیکشد .

 

متوجه خواهید شد کـه اکثر بازیکنان معمولی سبک کمی سخت‌تر از بازی‌هاي‌ نقدی معمولی بازی میکنند، بنابر این اگر بازیکنی وارد پات شده اسـت، باید با پیش‌بینی این موضوع سخت‌تر تنظیم کنیم.

 

مخالفان خود را تگ کنید

همان طور کـه بـه محض تا زدن بـه یک جدول جدید منتقل می شوید، نمی‌توانید نحوه بازی دستها را ببینید مگر این کـه بـه عقب برگردید و پخش مجدد را تماشا کنید. اطلاعات ارزشمندی وجوددارد کـه میتوان از دست داد و بـه شـما اطلاع می دهد کـه چه نوع بازیکنی اسـت .

 

بـه همین دلیل اسـت کـه بـه محض این کـه متوجه شدید کـه فردی خیلی سفت اسـت یا خیلی شل اسـت کـه وی را بـه عنوان علامت گذاری کنید، بنابر این وقتی بعدی با ان بازیکن بـه میز رسیدید، می‌دانید کـه چگونه بازی خودرا تنظیم کنید.

 

روی میز خود تنظیم کنید

دانستن این کـه چگونه با جدول خود سازگار شوید، میزان برد شـما را بـه میزان قابل توجهی افزایش می دهد و بر اهمیت تگ کردن حریفان تاکید میکند.

 

اگر بـه یک میز رسیدید و دیدید کـه دو nits در پرده‌ها وجوددارد، میتوانید با برداشتن هردو کارت از روی دکمه، پول چاپ کنید و بدانید کـه آن ها بیش از حد تا میشوند.

 

بـه طور مشابه، اگر روی دکمه معمولی تهاجمی می بینید، ممکن اسـت تصمیم بگیرید کـه از CO/HJ محکم‌تر باز کنید و بدانید کـه احتمالاً 3bet خواهید بود .

 

دانستن این کـه چه زمانی باید بازتر بازی کنید تا بلایندها را بردارید یا با افزایش اندک پول پس انداز کنید، می‌تواند تفاوت بین بازیکن برنده یا بازنده بودن در پوکر زوم باشد.

 

منبع این پست: customessaytw.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *