فرم پیش بینی لیدز یونایتد در مقابل برنلی

رسانه کاستومه تقدیم میکند

فرم پیش بینی لیدز یونایتد در مقابل برنلی

فرم پیش بینی لیدز یونایتد در مقابل برنلی

لیدز یونایتد کـه بـه دنبال پایان دادن بـه سه شکست متوالی در نخستین بازی خود درسال 2022 اسـت، خودرا آماده میکند تا روز یکشنبه در الند رود از برنلی استقبال کند .سفیدپوشان شاهد درگیری‌هاي‌ اخیر خود با لیورپول و استون ویلا بـه دلیل کووید-19 بوده‌اند، در حالی کـه شاگردان شان دایک روز پنجشنبه با نتیجه 3-1 مقابل منچستریونایتد شکست خوردند.فرم پیش بینی لیدز یونایتد در مقابل برنلی را در سایت سیگاری بت انجام دهید.

 

پیش نمایش مسابقه

از اوج تثبیت خود بـه عنوان یک نیروی قابل ارزیابی در لیگ برتر گرفته تا اوج‌ترین رقابت‌هاي‌ احتمالی سقوط، این سال برای لیدز یونایتد کاملاً پر پیچ و خم بوده اسـت.

 

تیم مارسلو بیلسا قبل از این کـه بازی‌هایشان با لیورپول و ویا لغو شود، سه شکست را از سه مقابل چلسی، منچسترسیتی و آرسنال باخت، اما برای غلبه بر یکی از چهار تیم برتر واقعاً چیز خاصی لازم بود.

 

سفیدپوشان برای ورود بـه سال 2022 در رده شانزدهم جدول لیگ برتر و پنج امتیاز فاصله با منطقه سقوط پس از شکست برنلی مقابل منچستریونایتد آماده میشوند، بنابر این بیلسا بسیار باتجربه زمان بهتری را برای بافتن جادوی قدیمی خود و تثبیت کشتی الند رود انتخاب نمی‌کند.

 

لیدز می تواند با این واقعیت کـه باخت 4-1 مقابل آرسنال تنها شکست انها در 6 بازی قبلی خود در لیگ برتر در خانه را نشان می‌دهد کمی آرامش پیدا کند و میزبان تنها در یکی از 11 بازی آخر لیگ برتر خود در الاند موفق بـه گلزنی نشده اسـت. جاده – پیدا کردن پشت تور در هر هفت از آخرین آن ها.

 

از روزهای قهرمانی فصل 2014-2015؛ لیدز در چهار مسابقه لیگ شکست خورده اسـت، و با توجه بـه مشکلات برنلی در جاده ها در بیشتر سال 2021؛ تماشاگران خانگی میتوانند با یک حس خوش بینی محتاطانه وارد سال جدید شوند. بازی یکشنبه.

فرم پیش بینی لیدز یونایتد در مقابل برنلی

حتی در بحبوحه تلاش منچستریونایتد برای تسلط بر مسابقات زیر نظر رالف رانگنیک ؛ تلاش برای غلبه بر شیاطین سرخ در اولدترافورد برای برنلی کـه پنجشنبه شب با نتیجه 3-1 شکست خورد، پلی بسیار دور بود.

 

اسکات مک تومینای ؛ کریستیانو رونالدو و یکگل بـه خودی بن می ؛ بازی را در 35 دقیقه فراتر از معرض کلارتز قرار دادند، و حتی اگر آرون لنون ؛ مهاجم کهنه کارخود، قبل از استراحت، تهدید بـه بازگشت با تلاش خود کرد، یونایتد مغازه را در خانه تعطیل کرد. دوره دوم.

 

مبارزه دیگری برای حفظ جایگاه برتر خود در انتظار برنلی درسال 2022 اسـت، زیرا تیم شان دایک در رده هجدهم جدول قرار دارد، اما واتفورد در رده هفدهم و رقیب آتی لیدز در فاصله زیادی قراردارند زیرا کلارت ها قصد دارند از بازی هاي‌ خود استفاده کنند. .

 

با این حال، اکنون شش بازی بدون پیروزی برای برنلی در لیگ برتر باقیمانده اسـت، و آن ها یکی از تنها دو تیم در لیگ برتر انگلیس هستند – بـه همراه نیوکاسل یونایتد – کـه هنوز دراین فصل خارج از خانه پیروز نشده اند، اما یک سفر بـه همتایان مبارزشان. لیدز میتواند فرصتی عالی برای پایان دادن بـه این رشته بی‌ثبات باشد.

 

برنلی و لیدز در دیدار خود در تورف مور در اوایل رقابت‌ها بـه تساوی 1-1 دست یافتند، اما سفیدپوشان سال گذشته اینبار بـه لطف پنالتی دقیقه پنجم پاتریک بامفورد ؛ طلسم‌کننده، موفق شدند 1-0 در الند رود پیروز شوند .

فرم پیش بینی لیدز یونایتد در مقابل برنلی

اخبار تیم

پاتریک بامفورد، مهاجم لیدز، خودرا بـه عنوان “لمس و رفت” برای دیدار کلارتز ارزیابی کرده اسـت، اما لیام کوپر ؛ چارلی کرسول ؛ کالوین فیلیپس ؛ رودریگو و پاسکال استرویک همگی در حاشیه هستند.

 

جیمی شکلتون و دنیل جیمز نیز شکست 4-1 مقابل آرسنال دو آخر هفته پیش را از دست دادند، اما این امیدواری وجوددارد کـه دیگو یورنته بتواند درکنار جونیور فیرپو ؛ کـه از محرومیت بازگشته اسـت، بهخط دفاعی لو رفته وارد شود.

 

اگر بامفورد بـه اندازه کافی مناسب نباشد تا بتواند از ابتدا بـه میدان برود، جو گلهارت یک تاپ استارت آپ دیگر کسب خواهد کرد، در حالی کـه استوارت دالاس و آدام فورشاو باید در وسط قرار بگیرند .

 

در مورد برنلی، دایک امیدوار اسـت کـه ماکسول کورنت را پس از از دست دادن شکست منچستریونایتد برای سفر در جاده الند آماده کند، اما اشلی بارنز و کانر رابرتز برای درازمدت دور می‌مانند.

 

خوشه کووید-19 خود کلارتز شاهد بود کـه کوین لانگ ؛ جاش براونهیل ؛ جی رودریگز و نیک پوپ همگی از بازی روز پنج‌شنبه خارج شدند، و وین هنسی بار دیگر برای جانشینی دومی آماده شد.

 

لنون باید پس از نمایشی چشمگیر در اولدترافورد جایگاه خودرا دریک سوم پایانی حفظ کند و مرد سابق تاتنهام ممکن اسـت این یکشنبه بخشی از یک یازده نفر بدون تغییر را تشکیل دهد.

 

ترکیب احتمالی لیدز یونایتد:

مسلیه; آیلینگ، کوخ، یورنته، فیرپو؛ دالاس، فورشاو؛ رافینه، رابرتز، هریسون؛ بامفورد

 

ترکیب اصلی احتمالی برنلی:

هنسی; لوتون، می، تارکوفسکی، تیلور؛ گودموندسون، کورک، وست وود، مک نیل؛ لنون، ​​وود

فرم پیش بینی لیدز یونایتد در مقابل برنلی

پیش بینی : لیدز یونایتد 1-0 برنلی

حتی اگر بامفورد فقط بـه اندازه کافی آماده باشد کـه 45 یا 60 دقیقه در روز یکشنبه بـه میدان برود، بازگشت ملی پوش انگلیسی مطمئناً بـه چشم انداز لیدز برای کسب سه امتیاز ارزشمند دراین نبرد زیرزمین کمک خواهد کرد.

 

برنلی بـه سادگی مقابل منچستریونایتد قرار نگرفت، اما مبارزات یک روزه خارج از خانه و غیبت هاي‌ مرتبط با کووید احتمالاً با شروع سال 2022؛ شانس آن ها را برای یک نتیجه مثبت کاهش می‌دهد.

 

منبع این پست: customessaytw.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *