سهام میانی در پوکر چیست؟ ( Mid Stakes )

رسانه کاستومه تقدیم میکند

سهام میانی در پوکر چیست؟ ( Mid Stakes )

سهام میانی در پوکر چیست؟

اصطلاح پوکر «مدیر شرط‌بندی» به بازی‌هایی اطلاق میشود که میزان خرید آن‌ها بیشتر از «مشخصات کم» است، اما خریدی کوچک‌تر از «خط‌مش‌های‌ بالا» است. یعنی سهام میانی در پوکر.

 

تعریف دقیق «خط‌های‌ میانی» بستگی به این دارد که از چه کسی بپرسیم و آیا به بازی‌های‌ زنده یا آنلاین اشاره می‌کنیم. به عنوان یک راهنمای تقریبی، شرط‌های‌ میانی در دنیای آنلاین به بازی‌های‌ نقدی از ۱/۲ دلار تا ۳/۶ دلار اشاره دارد . $1/$2 آنلاین قبلاً به عنوان “مشخصات کوچک” در نظر گرفته می شد، اما اکنون توسط بسیاری از آسیاب ها به عنوان “مشخصات میانی” در نظر گرفته می‌شود.

 

برای بازیکنان زنده، “میانگین سهام” به بازی های‌ نقدی از 5 دلار/10 دلار به بالا تا 10/25 دلار اشاره دارد . همین محدودیت‌ها در دنیای پوکر آنلاین «مخاطرات بالا» در نظر گرفته میشوند.

 

در این راهنما موارد زیر را یاد خواهیم گرفت:

کدام بازی های‌ پوکر به عنوان شرط های‌ میانی در نظر گرفته می‌شوند؟
چرا شرط‌های‌ میانی آنلاین و شرط‌های‌ میانی زنده متفاوت هستند؟
آیا می‌توانید با بازی‌های‌ پوکر میان‌پایه امرار معاش کنید؟
بازی‌های‌ پوکر میانی چقدر سخت هستند؟
آیا تعریف شرط های‌ میانی در پوکر تغییر کرده است؟

 

کدام بازی‌های پوکر به عنوان شرط میانی در نظر گرفته می‌شوند؟

بستگی دارد که در مورد بازی های‌ زنده یا آنلاین صحبت کنیم. بازی‌های‌ نقدی میان‌پایه آنلاین از ۱/۲ دلار تا ۳/۶ دلار متغیر است. بازی‌های‌ نقدی میان شرط‌های‌ زنده از 5/10 دلار تا 10/25 دلار متغیر است. پاسخ ممکن است بسته به این که از چه کسی بپرسیم نیز متفاوت باشد. برای مثال، عده ای از بازیکنان به بازی‌های‌ آنلاین 1/2 دلاری به‌عنوان «سهم‌های‌ کوچک» یاد میکنند. تعریف “میان سهام” نیز در طول زمان کمی تغییر کرده است.

سهام میانی در پوکر چیست؟« Mid Stakes »

چرا شرط‌های میانی آنلاین و شرط‌های میانی زنده متفاوت هستند؟

“mid-stakes” آنلاین از $1/$2 شروع میشود در حالی که “mid-stakes” زنده از $5/$10 شروع می‌شود. این می تواند به این دلیل باشد که شکست دادن بازی های‌ آنلاین بسیار سخت تر از بازی های‌ زنده است. در نتیجه، بازیکنان به طور متوسط ​​در بازی های‌ آنلاین با مقادیر کمتری خرید می‌کنند.

 

همچنین شایان ذکر است که یک آسیاب آنلاین $1/$2 به طور قابل توجهی بیشتر از یک پخش کننده زنده $1/$2 سرمایه گذاری میکند زیرا الف» آسیاب آنلاین عقربه های‌ بیشتری را در ساعت میبیند و ب» آسیاب آنلاین ممکن است بیش از یک بازی پوکر را همزمان انجام دهد. زمان.

 

آیا می توانید از بازی های پوکر Mid Stakes درآمد کسب کنید؟

کاملا. در واقع، بازی‌های‌ میان‌پایه برای کسی که به دنبال کسب درآمد اولیه است، به‌طور بالقوه بیش از حد است. سهام کوچک به عنوان مثال «$1/$2 یا $2/$5 زنده» یا محدودیت های‌ تا 100 nl یا nl200 به صورت آنلاین، به اندازه کافی برای کسب درآمد مناسب در نظر گرفته میشوند. توانایی کسب درآمد برای بازیکنان آنلاین نیز به موقعیت مکانی و میانگین هزینه های‌ زندگی بستگی دارد. بازیکنان حرفه‌ای پوکر هستند که بازی‌های‌ نقدی با حداقل nl10 یا nl25 انجام می دهند.

 

بازی های پوکر Mid Stakes چقدر سخت هستند؟

بازی‌های‌ Mid Stakes یک گام قابل‌توجه نسبت به بازی‌های‌ با سهام کوچک هستند «گرچه شاید آن‌قدر که بسیاری از بازیکنان معتقدند فاصله‌ای نداشته باشند».

 

یک برنده ثابت در بازی‌های‌ با ریسک‌های‌ کوچک، شانس خوبی برای شکست دادن بازی‌های‌ میان‌پایه دارد. فاصله بسیار بیشتری بین بازی زنده و آنلاین وجود دارد. یک برنده در بازی‌های‌ مستقیم شرط‌بندی میانی نباید به‌طور خودکار انتظار داشته باشد که بازی‌های‌ شرط‌بندی میانی آنلاین را که بسته به شبکه بسیار سخت‌تر هستند، شکست دهد.

 

آیا تعریف “میان سهام” در پوکر تغییر کرده است؟

به نظر می‌رسد که با گذشت زمان، محدودیت‌های‌ پایین‌تر و پایین‌تر به‌عنوان «خط‌های‌ میانی» طبقه‌بندی میشوند. به عنوان مثال، در بازی آنلاین $1/$2 برای مدت زمان طولانی ‘small stakes’ نامیده می شد. اکنون تعداد فزاینده‌ای از بازیکنان از آن به عنوان “میانگین سهام” یاد می‌کنند.

 

این ممکن است مربوط به بازی‌های‌ پوکر باشد که کم کم سخت‌تر میشوند و بازیکنان آنلاین متوسط ​​با قیمت کمتری خرید میکنند. با گفتن این موضوع، عبارات «مشارکت‌های‌ کوچک»، «مشارکت‌های‌ میانی» و «مشارکت‌های‌ بالا» همیشه تعاریف ضعیفی داشته‌اند و واقعاً بستگی به این دارد که از چه کسی بپرسیم.

 

خلاصه

اصطلاح پوکر «مدیر شرط‌بندی» به بازی‌هایی اطلاق میشود که میزان خرید آن‌ها بیشتر از «مشخصات کم» است، اما خریدی کوچک‌تر از «خط‌مش‌های‌ بالا» است. تعریف دقیق بستگی به این دارد که از چه کسی بپرسیم و همچنین به بازی های‌ پوکر زنده یا آنلاین اشاره میکنیم.

 

منبع این پست: customessaytw.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *